Послуги

В Хмельницькому та по всій Україні: друк візиток (від 230 грн за 1000шт.), флаєрів та листівок (від 300 грн за 1000 шт.), газет та багато іншого. Терміновий друк від 1-го дня

Дізнатись докладніше

Широкоформатний друк на плівці (самоклеючі Oracal та One way vision), на банерному полотні (Frontlit, Blockout), на банерній сітці Mesh та на папері. 

 

Дізнатись докладніше

Такому виду продукції просто немає рівних у випадках, коли потрібно привернути увагу величезної аудиторії до організації чи компанії, що рекламується, м'яко та ненав'язливо впливати на споживача, і водночас досягти результату.

ДІЗНАТИСЬ ДОКЛАДНІШЕ

Можливе нанесення Вашого логотипу. Друк крафтових пакетів здійснюється за допомогою шовкотрафаретного друку і може бути нанесена як з одного, так і з двох сторін.


Дізнатись докладніше

Конструкції виготовлені ​​з хромованих труб. Дуже гарно виглядають та  легко збираються.

ДІЗНАТИСЬ ДОКЛАДНІШЕ

Дизайн поліграфії - це форми і конструкції, фотозйомка і сканування, графіки, схеми, верстка, колажі. Саме завдяки дизайну поліграфії Ваша візитна картка, бланк річного звіту, каталог продукції компанії або буклет можуть виглядати так, що їх дійсно буде цікаво читати і розглядати.

ДІЗНАТИСЬ ДОКЛАДНІШЕ

У нас ви можете вирізати будь-які графічні об'єкти, візерунки, літери, фігури, трафарети з вінілової плівки. Такий вид реклами використовується для поклейки фасадів, вітрин, брендування автомобілів і різних табличок. Також ви можете прикрасити такою  порізкою банер для фотозони на сімейні свята і корпоративи. В інтер'єрі застосовується ця плівка як трафарет, щоб намалювати унікальний декор вашої кімнати.

Дізнатись докладніше

Хорошому товару потрібна хороша реклама! Ми допоможемо Вам збільшити продажі, завоювати нові ринки і нових клієнтів за допомогою продуманої та креативної реклами. Від флаєра до білл борда все виконаємо з урахуванням цільової аудиторії, особливостей товару та Вашого бюджету.

ДІЗНАТИСЬ ДОКЛАДНІШЕ

Куточок споживача виготовляємо з ПВХ і вінілової плівки. Розмір може бути будь-який як і товщина ПВХ.

ДІЗНАТИСЬ ДОКЛАДНІШЕ

Разработка сайта AirProjects.pro